محل تبلیغات شما
این روزها هر کیو میبینم خستست خستگی روحی . دلش فراغت میخواد. آزادی، بی فکری، بی دغدغگی، رهایی
منم خستم . دلم تنگه برای خودم برای ارامش برای سعادت برای با هم بودن برای شادی برای مسافرت برای جشن .برای سلامتی، برای خوشی ها
گذشتن از سختی ها کار راحتی نیست . تازه بعدم که گذشتی به قول مشاور ها دیگه ادم قبل نیستی.
 ادمها مثل مولکول میمونن وقتی به هم برخورد میکنن انرژی هاشون انتقال پیدا میکنه به هم .
 یعنی اگر کسی در حق دیگری بدی کرد دیگه به سادگی نیست که اون شخص همون ادم خوب قبلی بمونه، تعقیر میکنه
 مگر اینکه خیلی ادم سفت و سختی باشه و به اندازه کافی تو زندگیش پر و غنی شده باشه که دست خوش تعقیرات محیطی و یا بدی آدمها یا ضربه های زندگی نشه و بازم خوب بمونه .
مگر اینکه قدرتی برتر، یک عشق، یک الهه تکیه گاهت باشه. یک قدرتدبرتری از خودت، از انسان، از زندگی، تا بتونی بهش تکیه کنی . اگر ادم خیالش راحت باشه از این تکیه گاه الهیی قدرتمند به راحتی دستخوش طوفان نمیشه و ساده تر میگذره و کمتر تعقیر به منفی میکنه
دلمویه همچین قدرت الهی میخواد . که دلم قرص بشه

داستان نوکاپ گروه سنی 8 تا 11 سال

عشق روی بلندی کوه تو زمستون

آدرس اینستگرام این وبلاگ

ادم ,باشه ,هم ,تکیه ,ها ,یک ,قدرت الهی ,به هم ,بازم خوب ,خوب بمونه ,بمونه مگر

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

waynoudenhau Carl's info botbebarpie سرگرمی Francisca's page جوک،لطیفه ، خنده دارترین جک های دنیا ،چگونه جک بسازیم!!،جوک های با حال و خنده دار ، جوک و پیامک تجارت بازرگانی و حفظ ارزش پویا گروه موفق ستاره های تیم وان Team1 Stars rawimume تـــرنج_گـــرافی